Wydarzenia

Wydarzenia

Szkolenia dla psychologów i psychoterapeutów
Szkolenia w Mindness

Dlaczego warto

Brak wiedzy o zarządzaniu własną firmą i brak umiejętności biznesowych takich, jak autopromocja, a do tego wiara, że klient sam nas znajdzie, prowadzą w ślepy zaułek, gdzie czai się koniec biznesu.

Jako wieloletni przedsiębiorcy oraz osoby współpracujące na co dzień z Twoją branżą, nauczymy Cię, jak postawić gabinet na mocnym fundamencie. Takim, dzięki któremu skupisz się na celu swojej pracy, nie szukając w panice i po omacku odpowiedzi na pytanie – skąd wziąć klienta…

Szkolenie Marka osobista psychoterapeuty

Szkolenia dla psychologów i psychoterapeutów

Prowadzimy szkolenia dedykowane zarówno nowo otwieranym gabinetom psychoterapeutycznym, istniejącym gabinetom oraz nowo powstającym poradniom i centrom terapii.

Każde z nich porusza problematykę, z jaką trafiacie do nas na co dzień. My grupujemy te zagadnienia, a na ich podstawie konstruujemy szkolenie idealnie odpowiadające na Wasze potrzeby i trudności, z którymi się mierzycie.

Dzięki naszym szkoleniom, blogowi, kursom i e-bookom powstało w Polsce setki gabinetów psychoterapeutycznych i większych placówek.

Obserwując komercyjną część rynku zdrowia psychicznego przez lata istnienia, widzimy, że nasza praca i wiedza, którą się dzielimy, miała kolosalny impakt na standardy zarówno obsługi jak i pozyskiwania klienta w branży pomocowej.

Jesteśmy tym bardzo poruszeni, bo wiemy, że nasza misja pomagania tym, którzy pomagają ma sens i czyni dobro, poprzez dotarcie do klienta końcowego, czyli człowieka w kryzysie.

Zobacz jak wyglądają nasze szkolenia!

Podczas naszych szkoleń eksperci dostarczą Ci wiedzy z:

Marketingu

Dostosowanego do branży

Budowania marki osobistej

Ty jesteś swoją marką, ale jak to pokazać światu?

Finansów

Jak nimi zarządzać, aby klient nie stał się symbolem Twojego być albo nie być

Księgowości

Uwzględniając zawód psychologa w kontekście podatkowym i ubezpieczeniowym

Copywritingu

Jak treści na stronie internetowej, w ofertach, na ulotkach mówią do twojego klienta

Prowadzenia social mediów

Docieranie do właściwego odbiorcy z właściwym komunikatem i aktywizacja fanów, to też wiedza profesjonalna

Aktualne wydarzenia Mindness

Zobacz, co aktualnie dla Ciebie organizujemy
blank
Finanse w Gabinecie terapeuty

19 maja 2023 9:00 - 18:00

Co dają nasze szkolenia dla psychologów i psychoterapeutów?

 • Zmienisz sposób myślenia o swoim gabinecie i zaczniesz traktować go jak markę osobistą, która pomoże dotrzeć Ci do osób, które potrzebują dokładnie Ciebie
 • Dostaniesz praktyczny zestaw narzędzi, który pomoże Ci uporządkować wiedzę i osiągnąć oczekiwane efekty
 • Poznasz od podstaw zasady budowania marki gabinetu, poradni i osobistej.
 • Uzyskasz pomoc w tworzeniu i promowaniu wymarzonego gabinetu lub poradni
 • Wymienisz się swoimi doświadczeniami w gronie specjalistów
 • Uzyskasz możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami.
 • Dowiesz się, jak komunikować do Twojego klienta za pomocą narzędzi internetowych, czym są Twoje usługi

Najczęściej zadawane pytania

1. Gdzie odbywają się szkolenia?

Obecnie szkolenia odbywają się w Warszawie w pobliżu siedziby firmy Mindness. Sporadycznie również online.

2. Kiedy najpóźniej mogę zapisać się na szkolenie?

Zapisy przyjmujemy do końca dnia poprzedzającego szkolenie (chyba, że w informacji o szkoleniu podamy inaczej).

W przededniu szkolenia cena biletu jest wyższa. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

3. W jaki sposób otrzymam fakturę?

Faktura przesłana zostanie automatycznie po otrzymaniu przez nas płatności na maila podanego przy rejestracji na szkolenie, jeśli została zamówiona i podano do niej dane: Nazwa, adres, NIP.

Stawka VAT na szkolenia to 23%. W sprawie faktur niestandardowych (np. ze specjalnym tytułem pod projekty unijne, z dofinansowania z Urzędu Pracy, dla przedsiębiorstw państwowych), prosimy o kontakt pod adresem kontakt@mindness.pl lub pod numerem tel. 796764660

4. W jaki sposób mogę zapłacić za szkolenie?

Dostępne formy płatności to przelew bankowy lub wpłata za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Paynow. Płatności odbywają się poprzez platformę sklepu Mindness pod adresem https://mindness.pl/kategoria-produktu/szkolenia-dla-psychologow-i-psychoterapeutow/

Po zakupie biletu na podany adres e-mail zostanie automatycznie przesłany mail potwierdzający zakup, który jest jednocześnie biletem na wydarzenie.

5. Jak dokonać rezerwacji na szkolenie?

Rejestracji można dokonać, klikając -> “kub bilet” przy wybranym pakiecie szkolenia na stronie mindness.pl/wydarzenia/ i uzupełniając dane osobowe w formularzu rejestracyjnym.

6. Zmieniły mi się plany, czy mogę odwołać udział w szkoleniu?

Oczywiście, wystarczy, że napiszesz do nas w tej sprawie na adres kontakt@mindness.pl. Zrób to najpóźniej na 3 dni przed szkoleniem. Potem nie zwracamy kosztu biletów.

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  Logo Whatsapp