Psychoterapia Pillow

Klient
Sylwia Niewiadomska
Gabinet / Poradnia
Psychoterapia Pillow
Opis

Pani Sylwia Niewiadomska – psychoterapeutka i właścicielka Pillow, gabinetu pomocy seksuologicznej i psychoterapeutycznej; specjalizuje się we wsparciu młodzieży i dorosłych, mających trudności m.in. w sferach seksualnych.

Zgłaszają się do nas pani Sylwia mogła łączyć macierzyństwo z pracą zawodową w okrojonym zakresie i przyjmować pacjentów wyłącznie w godzinach dopołudniowych: w których potencjalni zainteresowani mogli być w pracy lub szkole.

Jednak mimo tak poważnego zagrożenia niedostępnością klientów, gruntowne przygotowanie Pani Sylwii (kurs online „Twój gabinet” oraz konsultacja strategiczna, na którą zdecydowała się nasza Klientka) oraz świetny research przed rozpoczęciem prac nad stroną, zaowocowały wyśmienicie.

Zawęziliśmy, zgodnie z sugestią pani Sylwii i ofertę, i reklamy, do prawobrzeża Szczecina. Co zostało następnie podkreślone w komunikacji, ale nie stało się dominującym komunikatem. Okazało się być strzałem w dziesiątkę!

Zakres działań

Mindness:

 • Konsultacja strategiczna,
 • Nazwa marki,
 • Koncepcja kolorystyczna
 • Pomysł na logo z kreatora.
 • Strona internetowa: szata graficzna, korekta treści,
 • Konfiguracja kalendarza zapisów,
 • Hosting domeny,
 • Konfiguracja skrzynki pocztowej,
 • Reklama Google Ads (utworzenie, bieżąca optymalizacja),
 • Wizytówka Google
 • Pomysł na poduszkę.

Po stronie klienta:

 • Logo (na podstawie naszych inspiracji z sieci),
 • Treści na stronę.

Kwestie prawne:

Dodatkowo pani Sylwia skorzystała z usług współpracującej z nami radcy prawnej, specjalizującej się w tematyce gabinetów i poradni psychoterapii, która przygotowała do strony pakiet RODO oraz regulamin. Po otrzymaniu gotowych treści również wdrożyliśmy je na stronie, aby zachować pełną poprawność wobec prawa.

Co się zmieniło

Przed:

Mimo wyspecjalizowanej dziedziny psychologii i dużego zapotrzebowania na tego typu pomoc, własny biznes pani Sylwii był w powijakach – pod kątem rozwoju, dostępności i budżetu (z powodu ograniczonych środków dotacji).

Po:

Dziś jest jedynym specjalistą w swojej dziedzinie w tej dynamicznie rozwijającej się części miasta – z kalendarzem pełnym sesji i reklamami wstrzymanymi czasowo z powodu nadmiaru chętnych.

Droga do sukcesu

Panią Sylwię wspieraliśmy w działaniach od podstaw – opracowania nazwy gabinetu oraz koncepcji kolorystycznej (tak marki osobistej, jak urządzenia wnętrza). „Firmowa” poduszka (ang. pillow) stała się symbolem sfery seksualnej – łóżka – oraz poduszki bezpieczeństwa, którą zapewnia terapia.

 • W związku z ograniczonym budżetem poinstruowaliśmy panią Sylwię w samodzielnym wykreowaniu logo w jednym z generatorów online.
 • Mimo początkowo rozbieżnych zamysłów wizualnych, znaleźliśmy konsensus i przystąpiliśmy do wdrożenia strony: dostosowania szablonu i konfiguracji serwerów, a następnie reklamy.
 • Pani Sylwia samodzielnie przygotowała treści na stronę, jak również teksty blogowe, które (po lekkiej korekcie Mindness), trafiły do publikacji i udała się na poleconą przez nas, profesjonalną sesję wizerunkową u fotografa.

Pani Sylwia miała lekki opór przed pisaniem tekstów, jednak zachęcona przez Agnieszkę (która doceniła jej lekkość pióra), napisała sama kilka bardzo dobrych artykułów.

blank

Wyniki

Efekt, mimo zagrożeń w początkowej dostępności pani Sylwii i wąskiej grupy docelowej (zawodowo oraz lokalizacyjnie), był fenomenalny:

 • W ciągu zaledwie 2 miesięcy wygenerowaliśmy aż 47 bezpośrednich rezerwacji w kalendarzu – i równie wiele zapytań telefonicznych i mailowych.
 • W tym czasie skierowaliśmy na stronę ruch z wysokim współczynnikiem zaangażowania. To znaczy, że osoby, które odwiedzały stronę, spędzały na niej dużo czasu: przeglądając kolejne zakładki i czytając artykuły na blogu.

To wynik dobrze zaprojektowanej mapy podróży klienta po witrynie i nawigacji, a także wysokiej jakości treści. Tak zaangażowani odbiorcy zdecydowanie chętniej (i częściej) podejmują decyzję o podjęciu współpracy z psychoterapeutą.

Gdy czas oczekiwania nowych klientów na wizytę coraz bardziej wydłużał się przez brak miejsca w kalendarzu – pani Sylwia zdecydowała o zatrzymaniu reklam. Poinstruowaliśmy ją, w jaki sposób może kontynuować działania w przyszłości, jeśli zdecyduje się do nich wrócić.

Po 2 latach Pani Sylwia faktycznie wróciła do nas, ale już z gotowym pomysłem na rozwój swojej placówki. Na dostosowanej do nowych potrzeb stronie, obecnie prowadzi Centrum Pomocy Psychoterapeutycznej i Seksuologicznej Pillow i zatrudnia specjalistów. A domena gabinetpillow.pl zmieniła się w https://psychoterapiapillow.pl/. Kliknij i zobacz, jak teraz wygląda to miejsce.

blank

''…co do Państwa pracy, którą sobie bardzo cenię :)…''

Sylwia Niewiadomskapsychoterapiapillow.pl
Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy Mindness – niech będą wiatrem w skrzydła Twojego gabinetu lub poradni.

Chcesz zobaczyć tu historię sukcesu i Twojego biznesu?

Skontaktuj się

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  Logo Whatsapp