Psychomental

Klient
Marlena Woszczyk
Poradnia
Psychomental
Opis

Pani Marlena Woszczyk – właścicielka Psychomental, poradni psychoterapii i pomocy psychologicznej online oraz gabinetu offline; specjalistka terapii w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematów.

Choć dziś wsparcie psychologiczne online nikogo nie dziwi – kiedy pani Marlena zwróciła się po pomoc Mindness na początku 2019 roku, taka forma terapii była w odbiorze społecznym wręcz kontrowersyjna.

Rozkręcenie gabinetu online (pierwszego wspólnego celu) było aktem nie lada odwagi dla pani Marleny, a wyzwaniem dla nas – jednak wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę z niebywałego potencjału przewagi.

I nie zawahaliśmy się go wykorzystać!

Zakres

Mindness:

 • Strona internetowa: szata graficzna, korekta treści,
 • Bieżąca administracja strony,
 • Konfiguracja kalendarza zapisów,
 • Hosting domeny,
 • Konfiguracja skrzynki pocztowej,
 • Reklama Google Ads (utworzenie, bieżąca optymalizacja),
 • Wizytówka Google.

Po stronie klienta:

 • Logo i nazwa firmy (opracowane samodzielnie już wcześniej),
 • Treści na stronę.

Co się zmieniło

Przed:
Mimo dużego doświadczenia zawodowego, na drodze do własnego biznesu stawiała dopiero pierwsze, nieśmiałe kroki.

Po:
Dziś nie tylko zrzesza pod szyldem Psychomental 5 psychoterapeutów różnych dziedzin i specjalizacji online (to razem nawet kilkanaście sesji dziennie!), ale jest też dumną właścicielką centrum stacjonarnego w Warszawie.

Droga do sukcesu

Po etapie pytań i odpowiedzi – spotkaniu i wymianie korespondencji, w trakcie których wspólnie z klientką zdefiniowaliśmy priorytety i koncepcję wizualną projektu – podwinęliśmy rękawy do pracy.

Strategia komunikacji zakładała utwierdzenie przyszłych pacjentów w poczuciu bezpieczeństwa – pracy z terapeutą, który jest nie tylko specjalistą, ale przede wszystkim człowiekiem. Prawdziwym, ludzkim i ciepłym. A także zapewnienie dostępu do wiedzy i instrukcje, jak skorzystać z pomocy.

Na tej podstawie stworzyliśmy ostateczną strukturę strony, wytyczne treści oraz plan działań reklamowych.

Następnie

 • Pani Marlena samodzielnie przygotowała treści witryny oraz artykułów blogowych, które (po odpowiedniej korekcie Agnieszki) trafiły do publikacji;
 • Szymon dostosował wybrany szablon do potrzeb projektu, wdrożył i skonfigurował serwery.
 • Rozpoczęliśmy działania reklamowe w Google.

Wyniki

Moglibyśmy zacząć od tego, jak lekka, ciepła, a jednocześnie profesjonalna i łatwa w nawigacji była strona, którą stworzyliśmy… Ale przecież ona miała być tylko drogą do ostatecznego celu: połączenia pani Marleny z potrzebującymi jej pomocy pacjentami.

I tak się stało!

Efekty naszej pracy przekroczyły wszelkie oczekiwania.

 • W ciągu 2 miesięcy uzyskaliśmy aż 130 konwersji (rezerwacji terminu w kalendarzu online lub kontaktu bezpośredniego – mailowo lub telefonicznie). Wskaźnik współczynnika konwersji wyniósł 9,35% – to znaczy, że na każde 100 kliknięć w reklamę, ok. 9 osób decydowało się na podjęcie kontaktu lub rezerwację.
 • Przy stosunkowo niewielkiej inwestycji (niecałych 2000 zł) wyświetliliśmy więcej reklam niż takie portale jak: Trzym się, Znany lekarz, Epsycholodzy.
 • Z czasem, mimo rosnącej konkurencji, obniżyliśmy koszty reklamy do poziomu 1,27 zł za kliknięcie – a koszt konwersji (czyli pozyskania jednego klienta) – do 16,39 zł. Dla porównania: ta kwota to tylko ok. 10% ceny usługi psychoterapii.
blank
blank

„Z Mindness współpracowało mi się świetnie. Jestem pod wrażeniem cierpliwości Pana Szymona oraz Pani Agnieszki, która już w pierwszej rozmowie dokładnie zrozumiała, jakie są moje potrzeby. Najbardziej podobała mi się możliwość zadawania wielu pytań, które za każdym razem były zaopiekowanie i absolutnie nie czułam, że czegoś nie rozumiem. Indywidualne podejście i na tej podstawie doradzenie, czego mogę spróbować, co będzie dobre, co się może sprawdzić to to, co wyróżnia Mindness.
Jestem bardzo zadowolona ze strony, a wszelkie poprawki były na bieżąco nanoszone. Miałam do wyboru 3 szablony, które odpowiadały moim potrzebom i to absolutnie wystarczyło, aby dokonać najlepszego dla mnie wyboru. Działania reklamowe okazały się skuteczne.``

„Zawsze podkreślam każdemu, z kim rozmawiam – jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.”
Marlena WoszczykPsychomental
Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy Mindness – niech będą wiatrem w skrzydła Twojego gabinetu lub poradni.

Chcesz zobaczyć tu historię sukcesu i Twojego biznesu?

Skontaktuj się

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  Logo Whatsapp