Dobroczynne myśli

Klient
Monika Maroszek
Gabinet
Dobroczynne myśli
Opis

Pani Monika Maroszek prowadzi gabinet psychologiczny, coachingowy i hipnoterapeutyczny pod nazwą “Dobroczynne Myśli”. Jej misją jest wspieranie klientów w duchu holistycznym, czerpiąc z wielu różnorodnych metod, m.in. z podejścia psychosomatycznego, pracy z wewnętrznym dzieckiem i coachingu zdrowia.

Pani Monika potrzebowała nowoczesnej, funkcjonalnej strony internetowej, która byłaby wizytówką jej gabinetu.

Przed rozpoczęciem prac przeprowadziliśmy szczegółową analizę potrzeb rynku i oczekiwań Pani Moniki. Na tej podstawie zdefiniowaliśmy kluczowe funkcjonalności strony oraz jej strukturę.

Na podstawie uzyskanych informacji zaproponowaliśmy kilka propozycji szaty graficznej. Pani Monika wybrała styl nowoczesny i minimalistyczny, który buduje poczucie spokoju i zaufania.

Zakres

Mindness:

 • Strona internetowa: szata graficzna
 • Logo
 • Konfiguracja kalendarza zapisów,
 • Aktywacja i podłączenie płatności online
 • Hosting i domena,
 • Konfiguracja skrzynki pocztowej,
 • Reklama Google Ads (utworzenie, bieżąca optymalizacja),

Kluczowe elementy designu:

 • Kolorystyka: Użyliśmy stonowanych, uspokajających kolorów (odcienie brązu i koloru szarego).
 • Typografia: Czytelna i elegancka czcionka.
 • Układ strony: Intuicyjna, dwupoziomowa nawigacja (Oferta, O mnie, Cennik, Blog, Kontakt).

Zwiększenie widoczności strony

Strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO), aby zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania. Zoptymalizowaliśmy również szybkość ładowania strony oraz jej responsywność, aby zapewnić wygodne korzystanie na różnych urządzeniach (komputery, tablety, smartfony).

Rezultaty

Stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej dla gabinetu “Dobroczynne Myśli” przyczyniło się do zwiększenia jego widoczności i dostępności dla klientów. Dzięki przemyślanej strukturze, intuicyjnemu designowi i zintegrowanym funkcjonalnościom, strona spełnia wszystkie założone cele i wspiera rozwój działalności Pani Moniki Maroszek.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy Mindness – niech będą wiatrem w skrzydła Twojego gabinetu lub poradni.

Chcesz zobaczyć tu historię sukcesu i Twojego biznesu?

Skontaktuj się

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  Logo Whatsapp