Wywiad z Magdą Widłak-Langer założycielką Wirtualnego Gabinetu Psychologa

Podcast Mindness
Podcast Mindness
Wywiad z Magdą Widłak-Langer założycielką Wirtualnego Gabinetu Psychologa
Loading
/

Z Magdą Widłak-Langer poznałyśmy się poprzez jedną z facebookowych grup dla kobiet przedsiębiorczych. Magda szukała osoby, dla której mogłaby napisać wpis gościnny na bloga lub udzielić wywiadu. Gdy zajrzałam na jej profil i stronę, nie miałam wątpliwości, że zaproszę ją do kolejnego odcinka podcastu.

Magda jest psychologiem działającym na wielu polach. Chętnie dzieli się swoją wiedzą również z osobami z branży. Organizuje autorskie warsztaty dla rodziców, występuje jako prelegentka i współpracuje z organizacjami. Swoim dotychczasowym doświadczeniem zgodziła się podzielić również z Wami.

Jej początki w zawodzie psychologa to praca na etacie w różnych placówkach publicznych. Ograniczenia, na jakie napotkała i środowisko pracy, w którym często naruszane były zasady kodeksu etycznego, sprawiły, że postanowiła założyć własny gabinet w Poznaniu. Z czasem, aby docierać do szerszego grona osób potrzebujących pomocy, postanowiła odejść od klasycznego schematu gabinetu stacjonarnego i przeniosła się do sieci. Dziś z powodzeniem prowadzi własny gabinet on-line.

blank

Jeśli rozważacie założenie wirtualnego gabinetu psychologicznego lub psychoterapeutycznego, koniecznie posłuchajcie rozmowy z Magdą.

O czym rozmawiamy w tym odcinku podcastu:

 • o drodze, jaką przeszła Magda od pracy w państwowych placówkach do własnego, wirtualnego gabinetu
 • o tym, że pokazywanie ludzkiej twarzy wpływa na budowanie zaufania u potencjalnych klientów
 • o zaletach wirtualnego gabinetu takich jak: wygoda i łatwy dostęp do pomocy psychologicznej dla klientów z dowolnego miejsca na ziemi  
 • o tym, że wirtualne narzędzia to ogromna pomoc w pracy psychologa
 • o tym, jak pisanie bloga, współpraca z magazynami branżowymi, występowanie w roli eksperta wpływają na budowanie marki osobistej
 • o tym, jaki kanał komunikacji wybrać, gdy nie lubisz pisać i prowadzeniu bloga mówisz „nie”
 • o radzeniu sobie z obawami i trudnościami pojawiającymi się przy podejmowaniu decyzji o otwarciu własnego gabinetu

Linki wymienione w wywiadzie:

Jestem bardzo ciekawa Twoich opinii i wniosków po przesłuchaniu podcastu. Podziel się nimi proszę w komentarzu.

Uwielbiam wywiady w Mindness😊. Uwielbiam z Wami rozmawiać. Chcesz porozmawiać i poopowiadać mi o swoim gabinecie? Napisz na agnieszka.gajewska@mindness.pl

Dodaj komentarz

Zasady publikacji treści są opisane w regulaminie. Pamiętaj, że przesyłane treści muszą być zgodne z wymogami regulaminu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  Logo Whatsapp