Radio Odkrywca – wywiad z Sylwią Stachecką-Tomasiewicz psychoterapeutką i fotografką.

Podcast Mindness
Podcast Mindness
Radio Odkrywca – wywiad z Sylwią Stachecką-Tomasiewicz psychoterapeutką i fotografką.
Loading
/

Sylwię poznałam rok temu podczas prowadzonych przeze mnie konsultacji dla psychoterapeutów. Szybko okazało się, że mamy podobne poglądy na temat budowania marki osobistej. Gdy dowiedziałam się, że zajmuje się również fotografią, pomyślałam, że zaproszę ją do rozmowy w Radiu Odkrywca.

Na wywiad umówiłyśmy się w kameralnych warunkach, w mieszkaniu Sylwii. Zagryzając pyszną bruschettę i popijając kawę z kubka z sową rozmawiałyśmy m.in. o roli profesjonalnej sesji zdjęciowej w kreowaniu wizerunku.

Sylwia jest psychoterapeutką w trakcie certyfikacji, fotografką i zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka. Swoje umiejętności nawiązywania relacji wykorzystuje podczas sesji fotograficznych. Pomaga klientom stojącym z drugiej strony obiektywu przełamywać barierę niepewności i obaw. Na swoich zdjęciach chce pokazywać ludzi takimi, jacy są. Sylwia dzieli się ze mną ważnym spostrzeżeniem: „fotograf jest też trochę terapeutą, dba o stworzenie ram sesji – osprzęt, technikę i przygotowanie przestrzeni dla osoby, która wypełni środek.”

blank

O czym rozmawiamy w tym odcinku podcastu:

Sylwia opowiedziała mi:

 • o pasji do fotografowania i poznawania nowych ludzi, którą dzieli z mężem
 • o tym, jak dzięki rozmowie, stworzeniu atmosfery bezpieczeństwa i budowaniu relacji oswaja klienta z obiektywem
 • o tym, że profesjonalna sesja wizerunkowa to integralna część strony internetowej gabinetu
 • o tym, że warto się zastanowić, jak chcemy być postrzegani, jakie zdjęcia będą nam potrzebne zanim udamy się do fotografa i o naszych oczekiwaniach przed sesją
 • o tym, że pozytywne myśli pomagają pokonać obawy, wstyd i pozwalają być sobą podczas sesji zdjęciowej
 • a także o tym, że odpowiednia mina do zdjęcia to niekoniecznie szeroki uśmiech.

 Linki wymienione w wywiadzie:

A jakie zdjęcia znajdują się na stronie www Twojego gabinetu? Mam nadzieję, że przekonałyśmy Cię z Sylwią, że to ważny element Twojej witryny. Podziel się proszę swoją opinią w komentarzu. Zapraszamy także na sesje do Sylwii i Jacka.

A jeśli jesteś inspirującą osobą i chcesz zostać kolejnym rozmówcą w Radiu Odkrywca napisz do mnie na agnieszka.gajewska@mindness.pl.

Dodaj komentarz

Zasady publikacji treści są opisane w regulaminie. Pamiętaj, że przesyłane treści muszą być zgodne z wymogami regulaminu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  blank