Radio Odkrywca – Psychoterapeutka z misją i wizją – wywiad z Katarzyną Kopczak

Podcast Mindness
Podcast Mindness
Radio Odkrywca - Psychoterapeutka z misją i wizją - wywiad z Katarzyną Kopczak
Loading
/

Wywiad z Katarzyną przeprowadzam online (polecam do tego program Cleenfeed). Dzieli nas kilkaset kilomentrów. Nie znamy się, ale z biegiem rozmowy czuję, jak szybko zaczynamy się rozumieć. Myślimy podobnie, postrzegamy marketing branży psychologicznej w ten sam sposób. Po zakończeniu wywiadu nie możemy przestać rozmawiać. Mam wrażenie, że spotkałam pokrewną duszę.

blank

Kasia nieustannie się dokształca i poszerza wiedzę, również w temacie marketingu internetowego. Z powodzeniem rozwija swój gabinet i wykorzystuje różne kanały docierania do osób, którym chce pomagać. Pisze bloga, nagrywa podcasty, posiada własny kanał na You Tubie. Samodzielnie stworzyła swoją stronę www w WordPressie.

Doskonale wie, dokąd zmierza i umiejętnie łączy misję pomocy innym z wizją rozwoju gabinetu. Wierzę, że dla wielu słuchaczy stanie się inspiracją.

O czym rozmawiamy w tym odcinku podcastu:

W wywiadzie Katarzyna opowiada:

 • o trudnej drodze, jaką przeszła, aby zostać psychoterapeutką począwszy od pierwszej terapii własnej już w wieku 16 lat
 • o talentach, które odkryła dzięki testom Gallupa
 • o tym, jak rozwija swój gabinet i pomaga coraz większej liczbie osób
 • o swoich mentorach marketingowych
 • o wizji rozwoju swojego gabinetu w kolejnych latach i pomysłach na pomoc pro bono
 • o tym, na czym warto się skupić, gdy jest się początkującym terapeutą.

Linki wymienione w wywiadzie:

Jestem bardzo ciekawa Twoich opinii i wniosków po przesłuchaniu podcastu. Podziel się nimi proszę w komentarzu.

Uwielbiam wywiady w Mindness😊. Uwielbiam z Wami rozmawiać. Chcesz porozmawiać na antenie Radia Odkrywca i poopowiadać mi o swoim gabinecie? Napisz na agnieszka.gajewska@mindness.pl

Dodaj komentarz

Zasady publikacji treści są opisane w regulaminie. Pamiętaj, że przesyłane treści muszą być zgodne z wymogami regulaminu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  blank