Radio Odkrywca – Psychoterapeutka z misją i wizją – wywiad z Katarzyną Kopczak

wywiad-z-katarzyna-kopczak

 

Wywiad z Katarzyną przeprowadzam online (polecam do tego program Cleenfeed). Dzieli nas kilkaset kilomentrów. Nie znamy się, ale z biegiem rozmowy czuję, jak szybko zaczynamy się rozumieć. Myślimy podobnie, postrzegamy marketing branży psychologicznej w ten sam sposób. Po zakończeniu wywiadu nie możemy przestać rozmawiać. Mam wrażenie, że spotkałam pokrewną duszę.

 

 

Kasia nieustannie się dokształca i poszerza wiedzę, również w temacie marketingu internetowego. Z powodzeniem rozwija swój gabinet i wykorzystuje różne kanały docierania do osób, którym chce pomagać. Pisze bloga, nagrywa podcasty, posiada własny kanał na You Tubie. Samodzielnie stworzyła swoją stronę www w WordPressie.

Doskonale wie, dokąd zmierza i umiejętnie łączy misję pomocy innym z wizją rozwoju gabinetu. Wierzę, że dla wielu słuchaczy stanie się inspiracją.

 

O czym rozmawiamy w tym odcinku podcastu:

W wywiadzie Katarzyna opowiada:

  • o trudnej drodze, jaką przeszła, aby zostać psychoterapeutką począwszy od pierwszej terapii własnej już w wieku 16 lat
  • o talentach, które odkryła dzięki testom Gallupa
  • o tym, jak rozwija swój gabinet i pomaga coraz większej liczbie osób
  • o swoich mentorach marketingowych
  • o wizji rozwoju swojego gabinetu w kolejnych latach i pomysłach na pomoc pro bono
  • o tym, na czym warto się skupić, gdy jest się początkującym terapeutą.

Linki wymienione w wywiadzie:

 

Jestem bardzo ciekawa Twoich opinii i wniosków po przesłuchaniu podcastu. Podziel się nimi proszę w komentarzu.

Uwielbiam wywiady w Mindness😊. Uwielbiam z Wami rozmawiać. Chcesz porozmawiać na antenie Radia Odkrywca i poopowiadać mi o swoim gabinecie? Napisz na agnieszka.gajewska@mindness.pl

 

Brakuje Ci inspiracji do rozwoju gabinetu albo informacji do jego otwarcia? A może chcesz mieć więcej klientów? Jaki jest Twój cel?

 

Jeśli:

  • Czujesz, że coś wiesz, ale to się nie składa w całość
  • Ze wszystkich stron dostajesz informacje, jak otworzyć czy promować gabinet, ale żadna nie dotyczy tak naprawdę Twojej branży, nie jest Twoja, nie chcesz albo nie lubisz tego typu promocji

 

to posłuchaj naszego całkowicie bezpłatnego wykładu audio pt: Jak przyciągnąć więcej klientów.

 

 

Znajdziesz tam mnóstwo skutecznych wskazówek, jak odnaleźć swoją wewnętrzną misję, a następnie dotrzeć z nią do Twojego wymarzonego klienta. Myślisz o tym? Ale jeszcze nie wiesz do końca, jak to zrobić?

 

Pobierz bezpłatny podcast

 

Możesz słuchać tego nagrania biegając, spacerując i zmywając. Kiedy jedziesz do pracy. Albo po prostu, kiedy masz chwilę dla swojego rozwoju.

Będzie nam miło, jak napiszesz komentarz do tego tekstu albo podzielisz się refleksjami:). Dziękujemy z góry!