Poradnia online – Wywiad z Magdaleną Jagiełło

Podcast Mindness
Podcast Mindness
Poradnia online - Wywiad z Magdaleną Jagiełło
Loading
/

Założenie poradni specjalistycznej było marzeniem Magdaleny od wielu lat. Jest to przedsięwzięcie na dużą skalę, dlatego potrzebnych było kilka lat, by pomysł nabrał odpowiedniej formy i na stałe osadził się w świecie rzeczywistym. W międzyczasie ciągła praca w zawodzie psychoterapeuty i współpraca z osobami z różnych stron świata pozwoliły Magdalenie upewnić się, że nadszedł czas, by podjąć ostateczną decyzję.

blank„Początek jest najważniejszą częścią pracy.”
Platon

Magdalena zgłosiła się do nas rok temu z prośbą o pomoc w wystartowaniu z poradnią specjalistyczną online w ujęciu chrześcijańskim. Od razu spodobał nam się pomysł. Pracy było dużo, bo rozpoczynaliśmy od nadania nazwy wirtualnej instytucji, poprzez zaprojektowanie identyfikacji wizualnej, aż po stworzenie strony internetowej i reklamę.
O tym, że nasza współpraca zakończyła się sukcesem, możecie posłuchać w wywiadzie.

blank

O czym rozmawiamy w tym odcinku:

 • O tym, jak wyglądały początki planowania poradni online.
 • O tym, w jaki sposób został skompletowany zespół specjalistów.
 • O tym, z jakimi trudnościami trzeba było się zmierzyć.
 • O tym, jak udaje się współpraca całego zespołu, którego członkowie mieszkają w różnych częściach świata.
 • O tym, jak planowana była promocja poradni.
 • O kursie coachingu w ujęciu chrześcijańskim.
 • O planach na przyszłość.

Masz jakieś wątpliwości lub pytania? Podziel się nimi w komentarzu, a postaramy się Tobie pomóc! Zapraszamy też na stronę poradni Fideratio, na której znajdziesz blog i informacje o ofercie:
https://fideratio.pl

Myślisz o otworzeniu własnej poradni specjalistycznej?

Planujesz założyć własną poradnię i chcesz skorzystać z doświadczenia osób, które przeprowadziły już kilka innych placówek przez proces jej tworzenia aż do stworzenia zespołu i wypełnienia jej kalendarza zapisami? Jesteś w dobrym miejscu 🙂 W Mindness zajmujemy się tym na co dzień. Więcej informacji znajdziesz na podstronie pakiet poradnia.

Jeśli potrzebujesz praktycznych porad na temat zakładania poradni psychologiczno-pedagogicznej, skorzystaj z informacji zawartych w naszym eBooku Jak otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną, który jest pełnym kompendium wiedzy na temat formalności i procedur koniecznych do zrealizowania w celu rejestracji działalności. Dzięki wskazówkom w nim zawartych proces powstawania takiej instytucji, wybór lokalu czy kompletowanie zespołu specjalistów będzie przebiegało bez pominięcia żadnego ważnego etapu, a Ty będziesz mógł/mogła być spokojny/a w związku z powodzeniem przedsięwzięcia.

Ebook jest dostępny do kupienia w naszym sklepie internetowym.

Chcesz opowiedzieć swoją inspirującą historię o rozkręcaniu gabinetu? Zostań gościem podcastu Mindness! Napisz do mnie na: agnieszka.gajewska@mindness.pl.

Dodaj komentarz

Zasady publikacji treści są opisane w regulaminie. Pamiętaj, że przesyłane treści muszą być zgodne z wymogami regulaminu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  blank