Od etatu do własnego gabinetu – wywiad z Martą Seweryńską

Podcast Mindness
Podcast Mindness
Od etatu do własnego gabinetu - wywiad z Martą Seweryńską
Loading
/

Z Martą Seweryńską znamy się od kilku dobrych lat. Marta będąc jeszcze na etacie i potrzebowała  pomocy profesjonalisty w przejściu na własną działalność. Jednocześnie szukała sposobu na profesjonalne zaplanowanie działań w formie barterowej. My szukaliśmy psychologa do napisania tekstów do naszej pierwszej serii plakatów. I tak połączyły się nasze ścieżki, które przeplatają się do dziś.

Rozpisałyśmy krok po kroku małą strategię marketingową, którą Marta pomału, ale rzetelnie wdrażała. Marta przeszła nie tylko od etatu do gabinetu, ale także, w trakcie tych kilku lat, zmodyfikowała swoją grupę docelową. Jednocześnie uczyła się marketingu i mediów społecznościowych, by chociaż część zadań ogarnąć własnym sumptem. W wywiadzie opowie nam czy to się opłacało i co z tego wynikło.

blank

O czym rozmawiamy w tym odcinku:

 • o drodze, jaką Marta przeszła od pracy w państwowych placówkach do własnego  gabinetu
 • o tym, że warto sprecyzować grupę docelową
 • o tym, że nic nie jest na zawsze i że można zrobić kolejną stronę internetową, jeśli zmieniają nam się plany życiowe czy podejście do klienta
 • o tym, że samodzielne prowadzenie mediów społecznościowych na dłuższą metę zabiera zbyt dużo czasu, który można poświęcić klientom
 • jak wyważyć czas na marketing i czas na terapię
 • o tym, że można polubić pracę z klientami online i się jej całkowicie poświęcić
 • o radzeniu sobie z obawami i trudnościami pojawiającymi się przy podejmowaniu decyzji o otwarciu własnego gabinetu

Linki wymienione w wywiadzie:

Jestem bardzo ciekawa Twoich opinii i wniosków po przesłuchaniu podcastu. Podziel się nimi proszę w komentarzu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Zasady publikacji treści są opisane w regulaminie. Pamiętaj, że przesyłane treści muszą być zgodne z wymogami regulaminu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  blank