Jak rozkręcić Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu. Wywiad z Beatą Lisowską [VIDEO]

Mindness
Mindness
Jak rozkręcić Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu. Wywiad z Beatą Lisowską [VIDEO]
Loading
/

Wersja wideo:

Praca pełna pasji zyskuje niezwykłą wartość i może stać się źródłem inspiracji, a także rozwoju, co wspaniale ilustruje historia Beaty Lisowskiej. Jako certyfikowany diagnosta ADOS-2 i mama chłopca z autyzmem poświęciła się terapii dzieci z tym zaburzeniem oraz innymi trudnościami rozwojowymi, a także dorosłych z podejrzeniem spektrum autyzmu.

Zdobyte przez lata bogate doświadczenie w zawodzie oraz codzienne zaangażowanie i oddanie sprawiają, że Beata posiada doskonały wgląd w sytuację dzieci i ich rodzin na wielu płaszczyznach. Dzięki temu nawiązuje autentyczne relacje, rozumie potrzeby swoich podopiecznych, ich bliskich i wprowadza realne zmiany w ich życiu. Jej działania nie tylko przynoszą widoczne efekty terapeutyczne, ale także budują zaufanie i nadzieję w sercach rodzin. Taka praca jest źródłem ogromnej satysfakcji i dowodem na to, że miłość do tego, co się robi, może przekształcić trudne wyzwania w piękne sukcesy, czego dowodem jest Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu “Kryształowe Dzieci”.

O czym rozmawiamy w tym odcinku:

 • co było inspiracją do założenia Centrum terapii,
 • jak wcześniejsze doświadczenie z prowadzeniem sklepu internetowego z materiałami dla nauczycieli wpłynęło na rozwój Centrum,
 • na czym polegał proces otwierania pierwszego oddziału i związane z tym wyzwania,
 • co wpłynęło na planowanie otwarcia dwóch kolejnych oddziałów w tak krótkim czasie,
 • w jaki sposób przebiegała rekrutacja odpowiednich pracowników,
 • jak poradzić sobie z odpowiedzialnością za biznes w przypadku tak dużej i prosperującej firmy,
 • co jest najtrudniejsze w zarządzaniu Centrum,
 • porady dla innych przedsiębiorców w branży planujących rozwój swojej placówki.

Dodaj komentarz

Zasady publikacji treści są opisane w regulaminie. Pamiętaj, że przesyłane treści muszą być zgodne z wymogami regulaminu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  Logo Whatsapp