Plany Mindness na 2019 rok

Planowanie to ważny element strategii każdej firmy, również naszej. Dlatego zawsze, z początkiem roku, zarysowujemy w Mindness plan działania. Inaczej mówiąc dopracowujemy strategię na ten rok i tworzymy jej zarys na następne lata. Poniżej trochę więcej na ten temat.

 

„Cztery podstawowe elementy marketingu usług to: ludzie, ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie.”

Richard Dow

 

Planowanie roku w gabinecieTo nasze motto! To Wy jesteście najważniejsi. Rozwijamy się i dzielimy zdobytą wiedzą z Wami. Planów w Mindness mamy wiele, nieustannie rodzą się również nowe pomysły, które cały rok zapisujemy, aby w następnym racjonalnie je rozplanować.

Dlaczego tak? Bo ach! Któż nie lubi impulsywnie realizować wpadających znienacka genialnych pomysłów – ale właśnie! Dlatego potrzebna jest strategia, aby tak nie działać. Bo przyjemność płynąca z natychmiastowej realizacji i nieraz sukcesu jest złudna, jest na chwilę.

Selekcja pomysłów to druga istotna sprawa. Już wiemy, że nadmiar nie sprzyja realizacji celów.

Oto, co m.in. będzie się działo w Mindness w 2019 roku:

Mikrofon podczas nagrywania podcastów

 • Podcasty

W Radiu Odkrywca pojawią się kolejne nowe podcasty. Oczywiście z inspirującymi osobami z rozkręconych gabinetów! Planujemy publikowanie jednego podcastu miesięcznie.

 • Transkrypty podcastów

A jeśli wolisz czytać, niż słuchać podcastów, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W tym roku planujemy robić transkrypty naszych audycji. Czyli spisywać treść wywiadów i udostępniać do przeczytania.

 

 • Dzień Psychologa

Już za kilka tygodni świętujemy Dzień Psychologa! Z tej okazji przygotowujemy dla Ciebie elektroniczny plakat. Będzie do pobrania na naszym fanpage’u na Facebooku.

 Plany publikacji Mindness

 • Publikacje

Na wiosnę ukaże się nasz kolejny artykuł w magazynie psychologicznym „Bang” o tym, jak budować markę osobistą psychoterapeuty.

 

 • Tworzymy sklep internetowy

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w 2019 roku planujemy otwarcie sklepu internetowego. Praca wre!

Czytnik ebooków

 • E-booki

W planach na ten rok mamy również napisanie dwóch kolejnych e-booków. Udostępnimy również na stronie nasz zeszłoroczny e-book – „Jak napisać ‘O mnie’”.

 

 • Blog

Na temat marketingu gabinetu mamy jeszcze sporo do powiedzenia. Dlatego na blogu nie zabraknie również nowych artykułów. Będziemy pisać m.in. o tym: jak stworzyć plan marketingowy i gdzie szukać darmowych zdjęć do grafik, mediów społecznościowych czy wpisów na bloga

 

 • Konferencje

Jesienią planujemy spotkać się z Tobą na konferencjach psychologicznych.

 

„Gdy nie wiesz, do którego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry.”
Seneka

 

To tylko część naszych planów. Jeśli tylko czas pozwoli, będziemy wdrażać również pozostałe pomysły. Chcesz być na bieżąco i mieć pewność, że nic Cię nie ominie? Dołącz do listy subskrybentów naszego newslettera.

Formularz do zapisów znajdziesz w pasku po prawej stronie. Raz na miesiąc (może w końcu uda nam się w tym roku częściej) piszemy maila z newsami do naszych czytelników.

 

A jakie są Twoje plany rozwoju gabinetu na ten rok? Koniecznie daj znać w komentarzu. Postaramy się podejmować działania wspierające je.

A może chcesz, abyśmy się zajęli jeszcze czymś innym związanym z potrzebami gabinetu? Może chcesz, abyśmy zaprosili do wywiadu jakąś konkretną osobę? A może właśnie Ciebie?

 

 

Dodaj komentarz

Zasady publikacji treści są opisane w regulaminie. Pamiętaj, że przesyłane treści muszą być zgodne z wymogami regulaminu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  Logo Whatsapp