Monika Piskorska

Monika Piskorska

Pomoże w przeprowadzeniu przez cały proces od projektu do realizacji wymarzonego, ale zgodnego z założeniami budżetowymi wnętrza gabinetu terapeutycznego. Koncepcje, moodboardy, wizualizacje, rysunki wykonawcze, a przede wszystkim listy zakupowe i nadzory autorskie nad realizacją - takiego pakietu możesz się spodziewać przy współpracy.

Od ponad 10 lat prowadzi autorską pracownię projektową w której wsłuchuje się w indywidualne potrzeby klienta przekładając je na przestrzenie skrojone na miarę, których zdjęcia goszczą na łamach magazynów wnętrzarskich.

Projekty wnętrz

100%

Kim jest w głębi duszy?

Życzliwą osobą skoncentrowaną na potrzebach drugiego człowieka. Ceniącą zdrowy balans między pracą a czasem wolnym, w którym śpiewa w amatorskim chórze rozrywkowym, tańczy zumbę, spędza czas ze znajomymi i rodziną, podróżuje szukając inspiracji do pracy. Do życia nakręcają ją ludzie.
Nastoletnie dzieci oraz mąż to jej największa duma.

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
     

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

    blank