Emilia witek- Minc

Emilia witek- Minc

Doświadczona księgowa, współwłaścicielka firmy Minc & Partners Accounting & Legal, specjalizującej się w usługach księgowych i prawnych. Od wielu lat współpracuje z branżą zdrowia psychicznego, dobrze znając bolączki i problemy, z jakimi mierzą się właściciele poradni i gabinetów. Jej wiedza i doświadczenie sprawiają, że jest w stanie znaleźć skuteczne rozwiązania dla swoich klientów. Oferuje praktyczne porady na temat organizacji pracy z księgową, wyboru odpowiedniego podatku czy kwestii związanych z podatkiem VAT. Jej celem jest ułatwienie przedsiębiorcom zrozumienia i efektywnego zarządzania aspektami finansowymi ich działalności.

Księgowość

100%

Podatki

80%

Kim jest w głębi duszy?

W głębi duszy Emilia to charyzmatyczna osoba, której serce bije w rytmie potrzeb innych. Skoncentrowana na empatii i zrozumieniu, ceni sobie zdrowy balans między pracą a życiem osobistym, w którym znajduje czas na podróże z rodziną i przyjaciółmi, szukając inspiracji do dalszego działania. Kocha żagle, wiatr i wolność.

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
     

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

    blank