Aneta Liszewska – Mądra

Aneta Liszewska - Mądra

Jest radcą prawnym, ale woli o sobie mówić prawnik ludzi przedsiębiorczych. Wspiera przede wszystkim osoby świadczące usługi zdrowotne - psychologów, psychoterapeutów, dietetyków, logopedów, fizjoterapeutów. Pomaga otwierać od strony prawnej oraz prowadzić zarówno małe jednoosobowe gabinety, jak i większe poradnie. Przygotowuje potrzebne dokumenty, udziela konsultacji, wdraża RODO.

Prawo

100%

Konsultacje

80%

Doradztwo

70%

Kim jest w głębi duszy?

Na co dzień kieruje się zasadą, że wszystko da się ogarnąć i że wszystko dzieje się po coś. Jako żona i matka trzech niezwykle aktywnych panienek, spełnia się w roli organizatorki życia rodzinnego. A w tak zwanym wolnym czasie praktykuje jogę, czyta i szuka przepisu na work-life balance 🙂

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
     

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

    blank