Meble do gabinetu

Wyświetlanie 1–15 z 163 wyników

Meble do gabinetu to coś więcej niż tylko zwykłe meble biurowe. Wrażenie, jakie wywrze wystrój Twojego gabinetu jest bardzo ważne przede wszystkim dla Twojego klienta. Odpowiednio urządzony wzbudzi zaufanie, skłoni do zwierzeń i zapewni komfort także w tych trudnych dla niego momentach.
Meble do gabinetu psychologa a komunikacja niewerbalna
Jedną z kluczowych kompetencji psychoterapeuty jest umiejętność komunikowania się.  Jakość i różnorodność wysyłanych komunikatów w znacznym stopniu określają jego relację z klientem.

Warto stworzyć taką aranżację mebli w gabinecie, by skłaniała ona klienta do rozmowy. Odpowiednie ustawienie mebli może być bardzo wspierające dla komunikacji niewerbalnej psychoterapeuty. Dobrą praktyką jest urządzenie gabinetu tak, by klient nie czuł się przytłoczony, osamotniony lub rozkojarzony.

W zależności od podejścia psychoterapeuci zazwyczaj aranżują gabinet kojarzący się z otwartością i rozwojem. Często też stawiają na poczucie bezpieczeństwa. Tak czy inaczej, badania wskazują na to, że wystrój gabinetu powinien pobudzać i motywować do działania. Oczywiście z zachowaniem równowagi i wyczucia, tak, by klient nie czuł się przebodźcowany podczas terapii.

Po więcej informacji na temat wystroju gabinetu zapraszamy do naszych artykułów:

Wpis Gabinet terapeutyczny wyposażenie i wystrój
Podcast Urządzamy gabinet terapeutyczny – Wywiad z architektką wnętrz Barbarą Strzębałą

Meble do gabinetu w sklepie Mindness
W naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowane przez nas meble. Dobieraliśmy je z myślą o poradniach i gabinetach psychoterapeutycznych. Znajdziesz tutaj między innymi:

Fotele do gabinetu
Krzesła do gabinetu
Biurka do gabinetu
Komody i Regały
i wiele innych

Jeśli potrzebujesz porady w kwestii wystroju i aranżacji wnętrz, napisz do nas na kontakt@mindness.pl. Nasza specjalistka pomoże Ci wybrać odpowiednie meble, by całość robiła odpowiednie wrażenie i była spójna z Tobą.

Cena
Ocena produktu
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Materiał
Format
Okładka
Papier
Bindowanie
Najwyżej oceniane produkty

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
     

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

    blank