Gadżety dla psychologa i psychoterapeuty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Zawód psychologa blisko związany jest z zaufaniem społecznym. W związku z tym wokół tej profesji narosło wiele błędnych przekonań. Powszechnie uważa się, że psychoterapeuta to osoba poważna, niedostępna czy nawet zagrażająca. Ze względu na to nasze gadżety dla psychologa i psychoterapeuty tworzone są z myślą o przełamaniu stereotypowego myślenia o psychoterapeucie jako osobie chłodnej i zdystansowanej.

Choć gabinet to przestrzeń kojarząca się często z ciężką pracą, omawianiem trudnych tematów i przywoływaniem ponurych wspomnień, to jest to tylko częściowo prawda. Gabinet powinien być pojmowany również jako miejsce, w którym człowiek wzmacnia swoje dobre nawyki, uczy się, jak żyć świadomie. Jest to miejsce, w którym klienci odzyskują sprawczość i poznają siebie na nowo.

Oryginalne gadżety dla psychologa i psychoterapeuty

Zadbaj o pozytywne skojarzenia Twoich klientów z gabinetem!

Nasze gadżety dla psychologa i psychoterapeuty Ci to umożliwią!

Dzięki humorystycznym i niezobowiązującym grafikom, gadżety dla psychologa i psychoterapeuty Mindness mają pomóc w stworzeniu przyjaznej, serdecznej atmosfery, pełnej ciepła i zrozumienia. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy niejednego klienta czy osoby odwiedzającej gabinet i wzmocnią pozytywne wrażenie.

Świetnie sprawdzą się jako element wystroju gabinetu. Oczywiście mogą być przeznaczone także do użytku codziennego.

Masz w swoim otoczeniu psychologa lub psychoterapeutę? Z pewnością nasze gadżety świetnie nadadzą się jako prezent! Mogą Cię także zainteresować oferowane przez nas, praktyczne i przydatne narzędzia psychologiczne.

Reasumując: w naszym sklepie znajdziesz gadżety dla psychologów jak i dla psychoterapeutów:

  • Torby bawełniane z nadrukiem
  • Kubki z nadrukiem
  • i inne

Produkując nasze gadżety stawiamy na humor i wysoką jakość wykonania.

Cena
Ocena produktu
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Materiał
Format
Okładka
Papier
Bindowanie
Najwyżej oceniane produkty

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
     

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

    Logo Whatsapp