Plakaty do gabinetu

Wyświetlanie 1–15 z 49 wyników

Seria plakaty do gabinetu powstała z myślą o wsparciu procesów rozwojowych bądź terapeutycznych, a także w edukowaniu Klientów oczekujących na wizytę u specjalisty. Plakaty przede wszystkim podejmują tematykę zaburzeń lub dysfunkcji, które mogą dotykać Klienta lub jego bliskich. Jednocześnie pomagają w uświadamianiu  problemów. Uruchamiają emocje i skojarzenia.

Poprzez obrazowe przedstawienie grafiki za pomocą ikon i symboli Twój klient łatwiej przyswoi pewne informacje i zrozumie mechanizmy.

Gabinet psychoterapeutyczny to miejsce, w którym klient przede wszystkim chce poczuć się jak w domu pełnym serdeczności i zrozumienia, trochę jak w kawiarni z ciekawym wnętrzem. Jest to miejsce, gdzie spotka serdeczną osobę, znajdzie zrozumienie, wsparcie i odnajdzie życiową
równowagę.
Plakaty do gabinetu – rodzaje
W swojej ofercie posiadamy następujące plakaty do gabinetu:

Borderline
Coaching vs psychoterapia
Depresja
Ewolucja w psychoterapii
Od nawyku do uzależnienia
Strach i lęk
Współuzależnienie
Złość
Samobójstwa wśród młodzieży

Dzięki plakatowi zyskasz także ciekawe urozmaicenie ścian w Twoich gabinetach bądź w poczekalni. Zbudują one w Twoim kliencie poczucie bezpieczeństwa i zaufanie podczas oczekiwania na psychoterapię.

Nasze plakaty przede wszystkim  dadzą wartość merytoryczną. Istotnie pomogą także budować pozycję pomocnego eksperta, jednocześnie zajmując pacjentów oczekujących na sesje.

Powieszenie spójnych plakatów w różnych pomieszczeniach z pewnością wzmacnia profesjonalizm komunikacji.
Plakaty do gabinetu i ich przeznaczenie
Nasze Plakaty do gabinetu skierowane są do właścicieli gabinetów:

psychologicznych,
psychoterapeutycznych,
psychiatrycznych
coachingowych

Reasumując – oferowane przez nas elementy wystroju do gabinetu pozwolą wprowadzić w Twoim miejscu pracy przyjemny i uspokajający nastrój. Do plakatów proponujemy doskonałe dopełnienie, jakim są nasze zawieszki na drzwi gabinetu.
Plakaty Psychoedukacyjne Mindness
Stworzone przez nas plakaty psychoedukacyjne są w całości napisane przez certyfikowanych psychoterapeutów i psychologów. Dzięki temu otrzymujesz rzetelny i przemyślany produkt edukacyjny.

Naszą misją podczas tworzenia serii plakatów psychoedukacyjnych było niewątpliwie uświadamianie następujących różnych grup społecznych:

klientów gabinetów psychologicznych i psychoterapeutycznych
osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, przebywające w  miejscach takich, jak szpitale i komendy policji
młodzież szkolną, podczas ich pobytu w szkołach i innych placówkach publicznych
osoby uzależnione przebywające w publicznych i prywatnych ośrodkach leczenia uzależnień
oraz wszelkie osoby, które będą miały szanse zetknąć się z naszymi plakatami psychoedukacyjnymi.

W rezultacie stworzyliśmy 10 plakatów, każdy w dwóch wariantach kolorystycznych.

Cena
Ocena produktu
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Materiał
Format
Okładka
Papier
Bindowanie

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
     

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

    blank