Biurka do gabinetu

Wyświetlanie 1–15 z 22 wyników

Niemal każdy terapeuta potrzebuje biurka do gabinetu. Zazwyczaj psychoterapeuci nie potrzebują, by były one duże. Do ich pracy w większości przypadków wystarczy biurko z miejscem na:

 • laptopa
 • lampę
 • trochę miejsca do pisania.

Zbyt duże biurko może wywoływać u klienta poczucie przytłoczenia lub wręcz bariery pomiędzy nim a psychoterapeutą. Selekcjonując biurka do naszego sklepu kierowaliśmy się tym, by były nieduże, eleganckie, nowoczesne i lekkie.

Jakie biurko do gabinetu wybrać

Decydując się na nowe biurko przede wszystkim zwróć uwagę, by twoje ramiona mogły swobodnie opierać się o nie, tak, by łokcie były zgięte pod kątem prostym. Zwróć uwagę na to, by ekran monitora lub laptopa była dokładnie na przeciw Twoich oczu (nie niżej i nie wyżej). Zmniejszy to zmęczenie towarzyszące pracy przy komputerze – zwłaszcza w przypadku świadczenia usługi psychoterapii online.

I choć biurka to zazwyczaj duże meble wykorzystywane w przestronnych wnętrzach, nasz sklep oferuje również modele małe i średnie. W naszej ofercie znajdziesz biurka klasyczne narożne oraz z pewnością nowoczesne. Wykonane z litego drewna lub płyt meblowych.

W sklepie Mindness.pl znajdziesz biurka w następujących stylach:

 • rustykalnym
 • industrialnym
 • vintage

Biurka do gabinetu – zastosowanie

Oto kilka częstych zastosowań biurka psychoterapeuty:

 • Zapisywanie notatek z sesji
 • Wykonywanie rozliczeń i innych formalności
 • Świadczenie usługi psychoterapii
 • Sprawdzanie poczty, zarządzanie kalendarzem rezerwacji i odbieranie połączeń od klientów

Jak biurko to i fotel

Decydując się na biurko do gabinetu, niezbędny będzie także fotel lub krzesło. Znajdziesz je w naszym sklepie pod linkami:

W pozostałych kategoriach znajdziesz także inne przydatne elementy wyposażenia – od dekoracji przez meble, po plakaty psychoedukacyjne!

Reasumując – jeśli szukasz kompleksowego wyposażenie Twojego gabinetu, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wyróżnia nas to, że w naszym sklepie oferujemy produkty włącznie dla psychologów i psychoterapeutów. Zapraszamy!

Cena
Ocena produktu
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Materiał
Format
Okładka
Papier
Bindowanie
Najwyżej oceniane produkty

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
   

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  blank