Konsultacje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Konsultacje dedykujemy psychoterapeutom, psychologom, coachom i nauczycielom rozwoju osobistego chcącym rozwijać swoje gabinety i przyciągać do nich klientów za pomocą profesjonalnych, działających i zarazem etycznych form marketingowych.
Indywidualna praca z drugim człowiekiem jest tym, co lubisz najbardziej? My też.
Daje nam ona możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z obszaru marketingu usług pomocowych. Pomaga pomagać. W prosty i jasny sposób tłumaczymy zawiłości marketingu w branży psychoterapeutycznej i pomagamy stworzyć plan rozwoju dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami. Dają nam ogromną satysfakcję i motywację do działania.
Masz za sobą pierwsze doświadczenia w prowadzeniu własnej praktyki? A może dopiero startujesz lub planujesz otwarcie gabinetu? Skorzystaj z naszego wsparcia podczas indywidualnych konsultacji marketingowych w Mindness. Sprawdź, które konsultacja jest dla Ciebie. Nie jesteś pewna/pewien? Napisz do nas na: kontakt@mindness.pl
Rozkręćmy Twój gabinet.

Cena
Ocena produktu
Materiał
Format
Okładka
Papier
Bindowanie
Najwyżej oceniane produkty

Skontaktuj się

Ewa Goś Jeśli interesuje Cię współpraca z Mindness, to opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu, a my damy Ci znać, jak możemy pomóc. Jeśli wolisz rozmawiać - na Twój telefon czeka Ewa Goś - nasza asystentka, która udzieli wszelkich informacji.
     

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agencja marketingowa Agnieszka Gajewska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

    Logo Whatsapp